Oferta

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ozonatora powietrza?

Ozonatory powietrzaOzon to odmian tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek. Warstwa tego gazu chroni kulę ziemską przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Jednocześnie ozon ma bardzo silne właściwości antyseptyczne, toksyczne i dezynfekujące. Cechy te są wykorzystywane w generatorach ozonu, dzięki którym możemy oczyścić powietrze i urządzenia w mieszkaniu, a także wyjałowić wodę pitną oraz owoce i warzywa. Czytaj więcej „Na co zwrócić uwagę przy wyborze ozonatora powietrza?”

Jonizator powietrza w walce ze smogiem

Jak walczyć ze smogiemJesień i zima to najtrudniejszy okres dla osób borykających się z alergiami i problemami ze strony układu oddechowego. Wszechobecny smog utrudnia oddychanie, a do tego powoduje wiele innych schorzeń. Niestety, każdego roku problem zanieczyszczenia powietrza związany ze spalaniem odpadów w piecach CO jest coraz poważniejszy i wszyscy zadajemy sobie pytanie: Jak walczyć ze smogiem? W pomieszczeniach zamkniętych z pomocą przychodzi jonizator powietrza. Czytaj więcej „Jonizator powietrza w walce ze smogiem”

Jak osiągnąć zdrowe powietrze

Czyste powietrze Większą cześć życia przebywamy w pomieszczeniach. W domu odpoczywamy, śpimy, spędzamy czas z rodziny i przyjaciółmi. I nic dziwnego, że chcemy, by powietrze było czyste i zdrowe. Jednak nawet jeśli w mieszkaniu jest czysto na błysk, to z powietrzem, którym oddychamy nie jest tak samo. Ale nawet jeśli twoje dywany, blaty i meble są czyste jak gwizdek, jakość powietrza w pomieszczeniu może nie być równa. Wietrzenie pomieszczeń jest ważne, ale problemu nie rozwiąże, szczególnie w chłodniejszych miesiącach roku. Warto więc zastanowić się nad oczyszczaczami powietrza.

Czytaj więcej „Jak osiągnąć zdrowe powietrze”

Zalety terapii wodorem cząsteczkowym

Zalety terapii wodoremWodór to najmniejszy i najlżejszy pierwiastek chemiczny we Wszechświecie. Zainteresowanie zdrowotnym wpływem wodoru na ludzki organizm ma długą historię. Ostatnie badania potwierdziły skuteczność tego pierwiastka w leczeniu i profilaktyce zdrowego życia. Komórki poddane terapii wodorowej efektywnie neutralizują wolne rodniki. To jednak nie wszystko. Poznaj więc zalety terapii wodorem. Czytaj więcej „Zalety terapii wodorem cząsteczkowym”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze generatora wodoru cząsteczkowego?

Generator wodoru jaki wybraćJednym z najwygodniejszych i najszybszych sposobów na uzyskanie wody bogatej w wodór cząsteczkowy jest wykorzystanie zjawiska rozszczepienia (elektrolizy), której dokonuje się w generatorach aktywnego wodoru. Warto jednak zaopatrzyć się w generator wodoru wysokiej klasy, tylko jaki wybrać? Przykładem takiego urządzenia jest oferowany w naszym sklepie generator H2 Well marki Q-life. Na podstawie tego urządzenia podpowiemy, na jakie parametry generatora warto zwracać uwagę przy zakupie. Czytaj więcej „Na co zwrócić uwagę przy wyborze generatora wodoru cząsteczkowego?”

Dlaczego stosować wodę filtrowaną w generatorze wodoru cząsteczkowego?

Woda nasycona wodorem

Nie bez przesady można napisać, że woda nasycona wodorem cząsteczkowym (woda wodorowa) stała się dziś po prostu modna. Wiele osób zdało sobie sprawę, że woda z minerałami to o wiele za mało, żeby zapewnić naszemu organizmowi zdrowie. Okazuje się, że ochronę przed różnymi schorzeniami może zapewnić właśnie woda wodorowa. Do tego picie regularne takiej wody zwiększa siły witalne, a skórze zapewnia zdrowy wygląd. Należy jednak podkreślić, że chodzi tutaj o coś więcej niż tylko modę. Czytaj więcej „Dlaczego stosować wodę filtrowaną w generatorze wodoru cząsteczkowego?”

Jak wykorzystać wodę kwaśną z jonizatora?

Woda kwaśna z jonizatora wody

Nawet w domowym zaciszu można bez problemu i szybko przygotować wodę jonizowaną. Wystarczy zaopatrzyć się w nowoczesny jonizator wody. Idealnym przykładem takiego urządzenia jest jonizator Alkamedi AMS 2100S z platynowymi elektrodami, który umożliwia ustawianie wybranej wartości pH wody. Taki jonizator wykorzystuje proces elektrolizy. Czytaj więcej „Jak wykorzystać wodę kwaśną z jonizatora?”

Filtry w jonizatorze i systemach filtrujących – Dlaczego należy wymieniać?

Filtry w jonizatorzeNa całym świecie coraz więcej osób szuka sposobów na polepszenie jakości powietrza i wody. Oczywiście spowodowało to rosnące zanieczyszczenie środowiska, smog i inne zagrożenia klimatyczne. Dobrym rozwiązaniem jest używanie filtrów wody, jonizatorów i urządzeń oczyszczających powietrze. Należy jednak odpowiednio o nie zadbać. Czytaj więcej „Filtry w jonizatorze i systemach filtrujących – Dlaczego należy wymieniać?”

Wodór cząsteczkowy – Twój klucz do zachowania zdrowia

Wodór cząsteczkowyWiększa część (75%) widzialnego wszechświata składa się z wodoru. To najpowszechniejszy pierwiastek w atmosferze. Jednak jest on bardzo mały. Tylko jedna na dwa miliony cząsteczek atmosfery Ziemi jest wodorem. W naturze H2 jest produkowany przez bakterie i algi w ramach metabolizmu beztlenowego. Największe właściwości zdrowotne dla człowieka ma wodór cząsteczkowy o dodatnich jonach. Czytaj więcej „Wodór cząsteczkowy – Twój klucz do zachowania zdrowia”

Terapia wodorowa – działanie wodoru cząsteczkowego

terapia wodorowaBadania wykazały, że wodór jest ważnym czynnikiem działającym przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i przeciwapoptycznie na komórki oraz narządy. Terapeutycznie wodór może być używany w różnych postaciach, np. poprzez inhalacje, rozpuszczenie w wodzie lub wstrzyknięcie wraz z solą fizjologiczną. W Polsce o wodzie nasyconej wodorem zaczęło być głośno w 2011 roku wraz z pojawieniem się na rynku jonizatorów wody. Obecnie urządzenia te mają coraz więcej zwolenników. Czytaj więcej „Terapia wodorowa – działanie wodoru cząsteczkowego”