O firmie

Firma Symec Consulting, właściciel marki Jonizatory. Eu istnieje od 2003 roku. Działamy aktywnie w sektorach: fitness, welness, zdrowy styl i tryb życia.
Od prawie 3 lat jesteśmy Akredytowanym Dystrybutorem marki Chanson oraz Dystrybutorem produktów Alkamedi oraz KYK w Polsce. Jako jedni z pierwszych wprowadzaliśmy produkty tych marki na rynek Polski.

chansonlogoNasze współpracę rozpoczęliśmy od wizytacji producenta na Tajwanie i sprawdzenie możliwości, profesjonalizmu i podejścia firmy Chanson. W kolejnym etapie sami zweryfikowaliśmy jonizatory Chanson oraz Alkamedi oraz KYK w praktyce, ich funkcjonalność, praktyczność w obsłudze, utrzymywanie parametrów w porównaniu do innych producentów.

KYK logo Po porównaniach i analitycznym przeglądzie podjęliśmy współpracę wpierw z marką Chanson spełniają kryteria zarówno parametrów produkowanej wody, jej smaku, oraz estetyki wykonania i prostoty codziennego użytkowania.
W kolejnym etapie do proponowanych jonizatorów dołączyły marki jonizatorów wody KYK.
Śmiało możemy powiedzieć, że mamy na temat jonizatorów wody wystarczającą wiedzę, aby pomóc Państwu w wyborze prawidłowego urządzenia. Po kilkunastu miesiącach testów zdecydowaliśmy się na wprowadzanie tej marki na rynek Polski i zostaliśmy akredytowanym dystrybutorem.

Kolejnym etapem było nawiązanie współpracy z marką Qlife, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim. W ramach tej współpracy rozwijamy rynek generatorów wodoru, i produktów powiązanych wysokiej jakości w bardzo estetycznym wyglądzie i praktycznych cechach użytkowania.

Nasze doświadczenia z jonizatorami Chanson, KYK i inne:

– kilkadziesiąt sztuka zainstalowanych jonizatorów zarówno nablatowych jak i podblatowych,
– ponad 30 lat tradycji w produkcji urządzeń do uzdatniania wody,
– ciągłe badania naukowe i doskonalenie produktów na najwyższym poziomie
– szeroka gamę urządzeń charakteryzujących się najwyższą jakością
– (23 patenty) i nowoczesny design
– dbałość o ciągłe doskonalenie jakości wszystkich oferowanych produktów.

– bardzo dobra reputacja jonizatorów wody Chanson
– wykorzystywanie japońskich komponentów do produkcji
– pełne japońskie tytanowe elektrody, pokryte kilkuwarstwową platyną.

Galeria