Publikacje

Książki i publikacje na temat wody jonizowanej. Poznaj sekret zdrowia, urody i świetnego samopoczucia. Publikacje znanych i uznanych autorów w Polsce i na całym świecie. Czy znasz wszystkie zastosowania wody utlenionej? Słyszałeś o terapiach wodą? Wszystkiego dowiesz się w poniższych publikacjach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  • Książka “Witaminy powietrza. Zdrowie bez recepty”

    25,50 
  • Książka “Tajemnica wody – Sekret młodości”

    33,90 

    Dr Howard Murad został nazwany jednym z najbardziej przyszłościowo myślących lekarzy („Vogue”) oraz geniuszem w dziedzinie urody („Elle”). W Tajemnicy Wody ten cieszący się światową renomą dermatolog i autorytet w dziedzinie procesów starzenia się wyjaśnia, jak – dzięki poprawie zdrowia każdej komórki ciała – można spowolnić proces starzenia się organizmu.

    Autor: Murad Howard

    Wydawnictwo: Laurum

    Ilość stron: 268

  • Książka “Woda jest najlepszym lekarstwem”

    16,90 

    Terapeutyczne porady na ponad 70 dolegliwości!

    Lecznicza moc wody i soli!

    Wellness we własnych czterech kątach!

    Autor: Hesmann-Kosaris Anita

    Wydawnictwo: Wydawnictwo AA

    Ilość stron: 224

  • Książka “Woda utleniona. Na straży zdrowia.”

    27,58 

    Książka Ivana Nieumywakina mówiąca o tym  jak w praktyce stosować nadtlenek wodoru. Autor książki podaje optymalne dawkowania, zawiera relacje o odczuciach pacjentów i wyniki kuracji. Wyjaśnia również rolę H2O2, którego produkcja, odbywająca się w organizmie z udziałem wyspecjalizowanych komórek układu odpornościowego, jest jednym z mechanizmów usuwania patogennej mikroflory – grzybów, bakterii i wirusów. 

    Autor: Iwan Nieumywakin

    Wydawnicto: Hartigrama

    Ilość stron: 188

     

  • Książka “Leczymy wodą. Hydroterapia wg Kneippa w domu.”

    13,80 

    Odzyskaj młodość i siłę dzięki wodzie – źródle życia! Woda jest jednym z podstawowych elementów życia. W rzeczy samej większość powierzchni planety, którą zamieszkujemy, jest pokryta wodą. To ona stanowi również dwie trzecie organizmu człowieka. Bez niej nie istnieje życie, natomiast dzięki niej natomiast jesteśmy zdrowi i pełni energii.

    Autor: Giselle Roeder

    Wydawnictwo: Źródła życia

    Liczba stron: 68

  • Książka “Woda zjonizowana”

    19,00 

    Telesforas Laucevičius urodził się w 1942 roku. W 1964 ukończył wydział technologii chemicznych kowieńskiego instytutu politechnicznego. Pracując zgodnie z wykształceniem, autor jednocześnie cały czas interesował się zdrowym stylem życia i możliwościami organizmu do samodzielnego przezwyciężania chorób. Ostatnie 15 lat swojej pracy Laucevičius poświecił badaniu unikalnych właściwości wody jonizowanej, zwłaszcza w kontekście profilaktyki chorób. Wraz ze współpracownikami stworzył do dziś produkowany, litewski jonizator wody. Urządzenie jest popularne nie tylko na Litwie, lecz i w Europie Zachodniej.

  • Książka “Lecznicza woda”

    26,90 

    W ostatnich latach woda stała się symbolem zdrowego stylu życia i witalności. To ona daje gwarancję optymalnej pracy wszystkich organów, przyspiesza metabolizm, odpowiada za prawidłowe wchłanianie składników odżywczych oraz wydalanie toksyn. Woda odpowiedniej jakości może oddziaływać na poprawę naszego zdrowia, a nawet zwalczać dolegliwości. Ponieważ bierze ona udział w każdym procesie zachodzącym w organizmie, jej jakość wpływa przede wszystkim na długość naszego życia.

    Autor: Ashbach Dina

    Wydawnictwo: Wydawnictwo vital

    Ilość stron: 252