Strefa promocji

W tym dziale, prezentujemy dla Państwa produkty z aktualnych promocji w serwisie Jonizatory.eu. Strefa promocji to idealne miejsce na zakupy w sieci!

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

  • Promocja!

    Jonizator samochodowy AirCar

    349,00  299,00 

    Jako autoryzowany dystrybutor przedstawiamy „Air Car”, samochodowy emiter jonów ujemnych

    Już teraz dzięki zastosowaniu unikalnej technologi generowania jonów ujemnych za pośrednictwem wysokiej jakości szczotki węglowej możesz wdychać jony ujemne. Jony ujemne wg. wielu badań mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Dzięki niem pozbędziesz powietrze w Twoim samochodzie będzie zbliżone jak podczas spaceru w lesie lub pobytu przy wodospadzie. Praktycznie w 5 minut po uruchomieniu samochodu zamontowana szczotka węglowa wyemituje tyle jonów aby zneutralizować większość zanieczyszczeń w postaci: bakterii, wirusów, roztoczy kurzu oraz i szkodliwych pyłów. Klimatyzacja to bardzo przydatna rzecz ma jednak wiele ubocznych skutków. W przelotach i kanałach klimatyzacyjnych może ukrywać się groźna bakteria legionella. Aktualnie w szpitalach przybywa osób z ciężkimi odmianami zapalenia płuc. Za taki stan rzeczy winne są między innymi bakterie bytujące w klimatyzacji. Dlatego tak ważnym elementem jest wzbogacanie powietrza którym oddychamy w jony ujemne. 

  • Promocja!

    Jonizująca butelka BlueQQ 500 i 700ml.

    199,00 219,00 

    Niebieska butelka jonizująca QQ -Ciesz się wysokiej jakości wodą.
    Jonizująca butelka QQ oczyszcza i alkalizuje wodę kranową. Dzięki wyjątkowemu i nowatorskiemu systemowi filtracji działającemu na bazie dobranych w procesie badań 8 minerałów, w postaci kulek.
    Główne minerały jonowych zawarte w filtrze to: wapń, magnez, cynk, srebro antybakteryjnego,  przeciwutleniaczy, sophoricoside oraz węgla aktywowanego srebrem.
    Dzięki zastosowanemu filtrowi woda nalana do butelki nabiera optymalnych parametrów dla lepszego nawodnienia i wzbogacenia wody w minerały dla ludzkiego ciała.

  • mgiełka wodorowa

    Dyfuzor wodoru Q-Mist – naturalne nawilżanie skóry.

    269,00 

    Jako WYŁĄCZNY Dystrybutor WPOLSCE przedstawiamy najnowsze odkrycie: Naturalne nawilżenie dla zdrowszej skóry Twojej twarzy.

    Dyfuzor wodoru Q-Mist w postaci mgiełki jest tajemnicą, dzięki której twoja skóra jest chroniona i dobrze nawilżona. Używając dwóch wysokiej jakości tytanowych prętów, mgiełka Q może natychmiast rozpuścić cząsteczkowy wodór.
    Wiele badań odkrywa teraz korzyści płynące z wodoru cząsteczkowego, dzięki któremu jesteśmy zdrowi i młodsi.
    Nasza skóra jest stale narażona na reaktywne formy tlenu (tzw. ROS) pochodzące z zanieczyszczenia środowiska, promieniowania UV i innych.Dlatego nasza skóra starzeje się bardzo szybko ze zmarszczkami, suchością, a nawet chorobami skóry.
    Dyfuzor wody Q-Mist został zaprojektowany, aby pomóc Ci osiągnąć maksymalną wilgotność, zmniejszyć uszkodzenia oksydacyjne skóry i spowolnić proces starzenia. Daje ci młodszą i zdrowszą skórę.
    Q-Mist to jedyny dyfuzor wody wodorowej wykorzystujący nanocząsteczkową technologię mgły ultradźwiękowej , która wibruje w sekwencji 120 000 razy na sekundę, tworząc najlepszą nanocząsteczkę dla najlepszej absorpcji skóry.
    Po prostu przesuń przełącznik w dół, Q-Mist natychmiast wygeneruje miękką mgiełkę wody bogatej w wodór.
    Wchodzenie w najgłębsze partie skóry i sterylizacja do 99% bakterii. Q-Mist jest kompaktowy i łatwy do trzymania. Korzystając z Micro USB, możesz ładować Q-Mist w dowolnym miejscu. Z Q-Mist zacznij cieszyć się odświeżoną skórą i pożegnaj się z suchą, zniszczoną skórą!

  • Promocja!

    Generator wodoru – przenośny Q-Cup

    1.250,00  1.099,00 

    WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR PRZEDSTAWIA NAJNOWSZE ROZWIĄZANIE – PRZENOŚNY GENERATOR WODORU Q-CUP.

    • Oparty na najnowszej technologii wytwarzania wodoru dla wody pitnej.

    • Posiada 2 funkcje generowania wodoru oraz funkcję wody do dezynfekcji.

    • Q-Cup przenośny generator wodoru pomoże Twojemu ciału zwalczyć wolne rodniki hydroksylowe.

    Zabierz Q-cup i pij odżywczą wodę w domu, w pracy, podczas ćwiczeń.
    ZACZNIJ JUŻ DZIŚ CHRONIĆ SIEBIE.

    Generator wodoru Q-CUP został zaprojektowany tak, by wzbogacić wodę pitną w wodór cząsteczkowy, zmieniając jej ORP na mocno ujemny-przeciw utleniacz. Wystarczy jedno przyciśnięcie przycisku, aby woda została „ożywiona” wodorem. Tego rodzaju wodór w formie gazowej (wodór cząsteczkowy) jest nam niezbędny do zwalczania niszczycielskich wolnych rodników hydroksylowych. Ze względu na małe rozmiary Q-cup z łatwością będzie podróżował zawsze tam gdzie Ty.
    W przedsprzedaży dostępna ograniczona ilość w obniżonej cenie.

    Dzięki generatorowi wodoru q-cup zyskasz wodę bogatą w naturalny przeciwutleniacz..

  • Promocja! Antyoksydant filtr 11"

    Biocera antioxidant alkaline filter 11″ i 14″

    305,00 390,00 

    Filtr liniowy redox w komplecie z przyłączami – gdy potrzebujesz ożywić wodę.

    Biocera Antioxidant Alkaline filtr to wysokiej jakości filtr mający zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzeba jest „ożywić” wodę np. jako ostatni wkład w systemach odwróconej osmozy. 

    Filtr Biocera Antioxidant posiada złoże wzbogacające wodę w minerały,  które sprawia, że woda stanie się ożywiona, alkaliczna, przede wszystkim bogatsza w wodór i posiadająca ujemny redoks.

  • Promocja!

    System ultrafiltracji wody UPS C3

    565,00  499,00 

    Bardzo dobrej klasy prosty w montażu system ultrafiltracji z membraną kapilarną. System filtracji UPS C3 z możliwością instalacji w większości kuchni – w szafce pod zlewozmywakiem.
    System jest zbudowany na bazie opatentowanych wkładów New Line, w znacznym stopniu ułatwiający ich wymianę bez specjalistycznej obsługi przez większość użytkowników.

    Dzięki zastosowaniu wkładów wysokiej jakości, renomowanej niemieckiej marki „Bluefilters”, system posiada możliwość 6-ścio stopniowej filtracji wody.
    System UPS C3 doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie potrzeba jest uzyskania smacznej i dobrze filtrowanej wody do użytku w gospodarstwach domowych.
    System bardzo dobrze pracuje wraz z jonizatorami marki „Alkamedi”.
    UPS C3 to wysokiej jakości filtry posiadające niezbędne atesty:

    Atesty BlueFilters

     

  • Promocja! dzbanki filtrujące wodę

    BIOCERA dzbanek alkalizujący wodę Pakiet 2szt.

    716,00  644,40 

    UWAGA W Pakiecie taniej: zyskaj przy zakupie 2szt.

    Dzbanek Biocera3+Dzbanek Biocera3


    Kup w pakiecie 2szt. dzbanka Biocera, a otrzymasz rabat 10%

    Cena promocyjna tylko dla ograniczonej ilości – 500086058

    Antyoksydacyjny, alkalizujący dzbanek Biocera jest urządzeniem, które jako pierwsze na świecie wytwarza wodę alkaliczną bez elektrolizy. Woda z dzbanka alkalizującego Biocera wspomaga procesy usuwania z naszego organizmu niepotrzebnych toksyn i zanieczyszczeń.

  • Promocja!

    Jonizator-strukturyzator wody Alkamedi AML3000S

    5.150,00  4.550,00 

    Godny uwagi jonizator-strukturyzator wody z japońskimi elektrodami platynowymi i bardzo efektywnym systemem auto-czyszczenia. Jeśli rozważasz zakup jonizatora Alkamedi spełni Twoje oczekiwania:
    – prosty w obsłudze,
    – produkuje dobrej jakości wodę jonizowana w dobrym smaku.
    Skontaktuj się z naszym doradcą 500 086 088

    Unowocześniony model z nową płytą główną, naprawdę warto.

    Możliwości produkcji jonizowanej wody alkalicznej zostały przygotowane w taki sposób, aby dostosować możliwości urządzenia do  warunków wody i w optymalny sposób otrzymywać pożądaną wodę dla organizmu ludzkiego. Jonizatory wody Alkamedi AML 3000(S) to jedyne jonizatory na rynku z obsługą w języku polskim.

  • Promocja!

    Jonizator Wody Chanson Miracle Max Royale 2018

    13.500,00  9.800,00 

    MODEL PREZENTACYJNY UŻYWANY PODCZAS POKAZÓW. NIE ZALEWANY WODĄ tylko 1szt.
    Godny zainteresowania.

    Chanson Miracle Max Royale to najnowszy model z serii zaprezentowany pod koniec 2014 roku. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie jonizatorów wody na świecie. Royale został wprowadzony celem uzupełnienia oferty dla najbardziej wymagających klientów. Śmiało można powiedzieć, że to konkretne urządzenie wkracza w nowy etap i przełamuje kolejne bariery w sektorze wellness & fitness.

    chansonlogo

    Mocne strony

    Czytelny ekran
    Duży, czytelny ekran LCD o wysokim kontraście ułatwiający obsługę
    Dotykowy ekran
    Dotykowy ekran LCD o dużej rozdzielczości
    Port na minerały
    Umożliwia dodanie związków mineralnych np. sól himalajska
    Łatwe ustawianie wartości pH
    Umożliwia szybkie ustawienie pożądanej wartości pH wody
    Regulacja ciśnienia
    Pozwala na ustawienie przepływu wody
    System atuo czyszczenia
    Umożliwia zdefiniowanie okresu autoczyszczenia elektrod