Jonizatory wody

W tym dziale prezentowane są dostępne w naszym programie sprzedaży jonizatory wody głównie w trzech markowych producentów: Chanson, KYK oraz Alkamedi. Jonizatory wody można znaleźć w różnych półkach cenowych i w różnych wariantach. Jeśli pragną Państwo pić każdego dnia świeżą wodę alkaliczną, to najlepszym rozwiązaniem będą stacjonarne urządzenia. Polecamy także produkty dla bardzo mobilnych osób, które chcą mieć swoją wodę jonizowaną zawsze pod ręką. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia, to nasz support służy pomocą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

 • Promocja! Q-Cup Touch

  Przenośny generator wody wodorowej Q-Cup Touch

  1.350,00  1.199,00 

  Q-Cup Touch to przenośny generator wodoru, który w niewiele ponad 3 minuty wzbogaca zwykłą wodę w wodór cząsteczkowy.

 • Promocja! Biocera Green Ball

  Biocera Green Ball – ekologiczne kulki piorące (2 szt.)

  165,00  149,00 

  Biocera Green Ball stosuje się do prania zamiast detergentów, jako zamiennik ekologiczny i pozbawiony składników chemicznie wytworzonych. Produkt jest w formie kuli wypełnionej specjalnymi, porcelanowymi kulkami, które emitują fale dalekiej podczerwieni oraz uwalniają jony ujemne do wody, a także zawierają turmalin, przeciwutleniacze oraz minerały alkalizujące i przeciwbakteryjne.

 • Butelka alkalizująca wodę BlueQQ z pokrowcem (500 ml)

  249,00 

  Butelka BlueQQ oczyszcza i alkalizuje wodę kranową wzbogacając ją w minerały.

  Wymienny wkład zawiera osiem specjalnie dobranych minerałów: wapń, magnez, cynk, antybakteryjne srebro, glikozyd izoflawonów, antyoksydanty, węgiel aktywowany srebrem oraz minerały alkaliczne.

  W zestawie z butelką elegancki pokrowiec do przenoszenia butelki.

   

 • Promocja!

  Butelka alkalizująca wodę BlueQQ (500/700 ml) z książką.

  199,00 215,00 

  Niebieska butelka QQ oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w minerały. Wymienny wkład zawiera osiem specjalnie dobranych minerałów: wapń, magnez, cynk, antybakteryjne srebro, sophoricoside, antyoksydanty, węgiel aktywowany srebrem oraz minerały alkaliczne.

  W zestawie z butelką znajduje się jeden wkład.

   

 • Promocja!

  Jonizator Wody Alkamedi AMS 2100S

  5.230,00  4.550,00 

  Jonizator wody Alkamedi jonizuje, strukturyzuje i alkalizuje wodę filtrowaną. Urządzenie jest przystosowane do używanej w Polsce wody. Prosta obsługa i stabilne działanie.

 • Promocja!

  Dzbanek jonizujący wodę Biocera + system filtracji UPS C3

  924,00  789,00 

  Ekonomiczny i efektywny zestaw dopracowany, tak aby korzystać z filtrowanej wody przed procesem jej jonizowania w dzbanku Biocera.
  Całość gotowa do montażu wraz z przyłączem 3/8″ lub 1/2″, wężykami 1/4″ i wylewką do pobierania wody filtrowanej, której także możesz używać do innych celów domowych: gotowanie, przygotowywanie potraw itp. zamiast wody kranowej.

 • Jonizator wody Aquator Silver plus model 2019

  1.627,00 

  Jonizator wody Aquator Silver plus to najpopularniejszy model produkowany przez firmę Burbuliukas. Wytwarza trzy rodzaje wody: zasadową , kwaśną oraz srebrną.

   

   

 • Promocja!

  Jonizator wody Aquator Mini Silver 2019

  1.228,00  1.097,00 

  Jonizator wody Aquator Mini Silver, który w krótkim czasie wytworzy wody jonizowane (wodę kwasową i alkaliczną) oraz wodę srebrną (koloidalną).

   

 • Promocja! alkalizacja wody

  Dzbanek alkalizujący wodę Biocera – Pakiet 2 szt. korzystniej.

  698,00  678,00 

  Dzbanek Biocera filtruje i jednocześnie wytwarza wodę alkaliczną w oparciu o składniki mineralne. Zastosowane we wkładzie dzbanka, chronione patentem złoże Biocera, zwiększa mineralizację, filtruje i skutecznie alkalizuje oraz jonizuje wodę wprowadzając do niej aktywny wodór.

  ZESTAW 2 SZTUK DZBANKA Z 10% RABATEM.

   

 • Promocja!

  Jonizator-strukturyzator wody Alkamedi AML 3000S

  5.150,00  4.550,00 

  Godny uwagi jonizator-strukturyzator wody z japońskimi elektrodami platynowymi i bardzo efektywnym systemem auto-czyszczenia. Jeśli rozważasz zakup jonizatora Alkamedi spełni Twoje oczekiwania:
  – prosty w obsłudze,
  – produkuje dobrej jakości wodę jonizowana w dobrym smaku.
  Skontaktuj się z naszym doradcą 500 086 088

  Unowocześniony model z nową płytą główną, naprawdę warto.

  Możliwości produkcji jonizowanej wody alkalicznej zostały przygotowane w taki sposób, aby dostosować możliwości urządzenia do  warunków wody i w optymalny sposób otrzymywać pożądaną wodę dla organizmu ludzkiego. Jonizatory wody Alkamedi AML 3000(S) to jedyne jonizatory na rynku z obsługą w języku polskim.

 • alkalizacja wody

  Dzbanek jonizujący i alkalizujący wodę Biocera

  349,00 

  Dzbanek Biocera filtruje i jednocześnie wytwarza wodę alkaliczną w oparciu o składniki mineralne. Zastosowane we wkładzie dzbanka, chronione patentem złoże Biocera, zwiększa mineralizację, filtruje i skutecznie alkalizuje oraz jonizuje wodę wprowadzając do niej aktywny wodór.

  KUP PAKIET 2 SZTUK Z 10% RABATEM.

   

 • Promocja! Przenośny alkalizator wody Alkamode AOK

  Przenośny alkalizator wody Alkamode AOK z pokrowcem gratis!

  269,00  189,00 

  Specjalna cena tylko dla 10szt. Oryginalny AOK Alkamode Pojemność: 380ml. + pokrowiec gratis. 

  Alkamode – przenośny alkalizator wody / jonizator zamienia wodę np. z kranu lub butelki nazasadową wodę jonizowaną.

  Alkamode do uzyskania alkalicznej wody jonizowanej używa 13 energetyzujących inaturalnych minerałów, zgromadzonych w filtrze w tym m.in kamieni tourmaliny, zeolitu imaifanshi, które zostały połączone naukowo, aby dać optymalny efekt dla uzyskania najlepszych rezultatów.

  Alkamode nie filtruje wody! Zmienia jej odczyn i redox.

 • Jonizator wody Chanson Miracle Max PLUS

  10.090,00 

  Jonizator wody Chanson Miracle max PLUS to jonizator dopasowany specjalnie pod Ciebie! 

  To produkt, który wyklarował się po przeanalizowaniu wszystkich wad i zalet jonizatorów, które pojawiły się na rynku w przeciągu ostatnich lat!

  Chanson Miracle max PLUS – Niewielkie gabaryty! Elegancki! Najnowszy! Najlepszej jakości! Już dziś może być Twój! Zadzwoń: fachowe podejście gwarantowane.

 • Jonizator Wody Chanson Miracle Max

  6.000,00 

  Chanson Miracle Max jest najwyższej klasy jonizatorem wody, godnym polecenia. Jego wysoka jakość oraz najnowocześniejsza technologia w jakiej został wykonany  pozwoliły osiągnąć parametry żywej wody najlepsze na świecie: przy pH 9.5 ORP osiąga poziom zbliżony do -700, dzięki czemu Miracle Max jest szczególnie przydatny dla osób cierpiących na różnego rodzaju przewlekłe choroby.

   

 • Jonizator Wody Chanson Miracle Max Royale 2018

  13.490,00 

  Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie jonizatorów wody na świecie. Chanson Miracle Max Royale to najnowszy model z serii zaprezentowany pod koniec 2014 roku. Przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Urządzenie wkracza w nowy etap i przełamuje kolejne bariery w branży wellness & fitness.

   

 • Jonizator wody Chanson Miracle Max biały

  6.000,00 

  Miracle Max jest najwyższej klasy jonizatorem wody, godnym polecenia. Jego wysoka jakość oraz najnowocześniejsza technologia w jakiej został wykonany  pozwoliły osiągnąć parametry żywej wody najlepszej na świecie: przy pH 9.5 ORP osiąga poziom zbliżony do -700, dzięki czemu Miracle Max jest szczególnie przydatny dla osób cierpiących na różnego rodzaju przewlekłe choroby.

   

 • Wkład alkalizujący – Water Stick

  95,00 

  Przenośny wkład alkalizujący – Water Stick  – renomowanej firmy KYK – jonizator zamienia wodę np. z kranu lub butelki na zasadową wodę jonizowaną.

  Ponadto woda ta jest alkaliczna, jest przeciwutleniaczem, ma znakomity smak, jest mineralizująca i orzeźwiająca!

  Wkład ten sprawia, że woda zyskuje wartości zbliżone do wody jonizowanej.  Nadaje on wodzie odpowiedni, podwyższony poziom pH oraz ujemne wartości ORP.
  Wkład alkalizujący

   

 • Chanson Revolution

  Jonizator wody Chanson Revolution 9-eletkrod

  Urządzenie Revolution pod względem wykonania, jakości i uzyskiwanych parametrów jest porównywalne z najlepiej sprzedającym się na świecie jonizatorem Miracle Max, lecz zazwyczaj jest stosowany w celach komercyjnych. Doskonalsze parametry oraz zwiększona wydajność są możliwe dzięki zastosowaniu 9 dużych tytanowych, pokrytych 99,989% platyną.

   

 • Promocja!

  Jonizator wody Alkamedi AMS 2100S

  5.230,00  4.750,00 

  Jonizatory wody Alkamedi jonizuje, strukturyzuje i alkalizuje wodę filtrowaną. 
  Z naszych doświadczeń serwisowych jonizatory wody Alkamedi to definitywnie najlepsza relacja jakości do ceny.
  Przy zakupie jonizatora wody ALKAMEDI AMS2100S GRATIS zapasowy filtr i dzbanek BIOCERA!

  Użyte zaawansowane technologie, wyprodukowane w Japonii elektrody pokryte w 99,99% platyną i opatentowany system czyszczenia stawia te urządzenia w czołówce w tej grupie cenowej.

  Jonizatory wody Alkamedi dobrze sprawdzają się w warunkach dostępnej w Polsce jakości wody. Urządzenie działa stabilnie, prosta obsługa i praktyczny zawór z możliwością regulacji przepływu wody sprawia, że obsługa jonizatora jest prosta.