Jonizatory powietrza

W tym dziale znajdują się sprawdzone w działaniu jonizatory powietrza. Jeśli chcą Państwo cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem każdego dnia, to serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Prezentujemy jonizatory powietrza najlepszych producentów, jakich jak firma IONEX. Potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego ozonatora? Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • PAKIET: Jonizator powietrza IONEX + szczoteczka IONEX

  754,00 

  Pakiet zawierający produktowany w Europie wysokiej klasy jonizator powietrza IONEX wraz z szczoteczką do zębów doskonałą do usuwania osadu na zębach bez użycia pasty z fluorem.

  Uwaga: standardowo wysyłamy jonizator w kolorze czarnym, kolor biały po uprzednim potwierdzeniu.

  Szczoteczki dostępne są w kolorze: niebieski i zielonym.

 • Promocja!

  Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX

  695,00  655,00 

  Wysokiej klasy, nowoczesny i elegancki jonizator powietrza produkcji europejskiej, który dzięki zastosowaniu opatentowanej technologi bezgłośnie produkuje dużą ilość jonów ujemnych bez emisji ozonu. Niewątpliwą zaletą jest estetyczny wygląd, niewielkie rozmiary i bezgłośne działanie. Estetyką pasuje do każdego wnętrza.

  Uwaga: do Nowego Roku czas oczekiwania na jonizator IONEX może się zwiększyć do 3-4 dni.

   

 • Promocja!

  Najwyższej klasy pokojowy jonizator powietrza IONEX (pakiet 2 szt.)

  1.390,00  1.199,00 

  Nowoczesny jonizator powietrza produkcji słoweńskiej, który dzięki estetycznemu wyglądowi i niewielkim rozmiarom pasuje do każdego wnętrza. Jego małe wymiary pozwalają na bezproblemowe przenoszenie co jest ważne dla osób cierpiących na astmę i choroby alergiczne

  Cena jednostkowa w pakiecie to 615 zł! Kupuj w pakiecie-zyskaj dla bliskich.

   

 • Promocja!

  AVTON – Jonizator Powietrza do samochodów osobowych i ciężarowych

  655,00  590,00 

  Nowoczesny samochodowy jonizator powietrza produkcji słoweńskiej. Pracując czyści powietrze wewnątrz, chroni kierowcę i pasażerów od spalin, oparów i chorób zakaźnych.

   

 • Jonizator powietrza na USB

  45,00 

  Komputerowy jonizator powietrza na USB:
  Oczyszczacz emituje jony ujemne, które eliminują część niekorzystnego wpływ promieni wydzielanych przez monitory. Celem jonizatora USB jest usunięcie zapachu i kurzu oraz sterylizacja do czystego powietrza. 
  Jeśli szukasz jonizatora o znacznie większej emisji jonów i większej efektywnosci skieruj uwagę na  IonexJonizator szczotkowy

  GH2168 z pc

   

   

 • Samochodowy ozonator powietrza

  39,00 

  Samochodowy ozonator powietrza powoduje sterylizację powietrza wewnątrz samochodu przez jego utlenianie, bez zanieczyszczenia wtórnego, sprawia, że ludzie czują się podobnie jak w lesie po deszczu.
  Używając samochodowego
  SY88 oczyszczacza powietrza z jonizacją- ozonowaniem  w sposób skuteczny i szybki uwalniamy jego wnętrze od wszelkich zanieczyszczeń bez środków chemicznych.
  Zobacz jak urządzenie jest proste w użyciu:
  SY88(4)