Jonizatory i ozonatory powietrza

W tym dziale znajdują się sprawdzone w działaniu jonizatory powietrza. Jeśli chcą Państwo cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem każdego dnia, to serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Prezentujemy jonizatory powietrza najlepszych producentów, jakich jak firma IONEX. Potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego ozonatora? Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

 • Promocja! Nowość!

  Jonizator oczyszczacz powietrza Air Home

  450,00  390,00 

  Air Home firmy Ion System to nowoczesny i najbardziej wydajny jonizator powietrza, dzięki któremu przeprowadzisz pro zdrowotną terapię jonową we własnym domu.

  Dzięki eleganckiemu designowi idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia. Jonizator pracuje bezgłośnie, dlatego z powodzeniem może być używany w sypialni podczas snu.

 • Promocja!

  Jonizator samochodowy AirCar

  349,00  299,00 

  Jako autoryzowany dystrybutor przedstawiamy „Air Car”, samochodowy emiter jonów ujemnych

  Już teraz dzięki zastosowaniu unikalnej technologi generowania jonów ujemnych za pośrednictwem wysokiej jakości szczotki węglowej możesz wdychać jony ujemne. Jony ujemne wg. wielu badań mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Dzięki niem pozbędziesz powietrze w Twoim samochodzie będzie zbliżone jak podczas spaceru w lesie lub pobytu przy wodospadzie. Praktycznie w 5 minut po uruchomieniu samochodu zamontowana szczotka węglowa wyemituje tyle jonów aby zneutralizować większość zanieczyszczeń w postaci: bakterii, wirusów, roztoczy kurzu oraz i szkodliwych pyłów. Klimatyzacja to bardzo przydatna rzecz ma jednak wiele ubocznych skutków. W przelotach i kanałach klimatyzacyjnych może ukrywać się groźna bakteria legionella. Aktualnie w szpitalach przybywa osób z ciężkimi odmianami zapalenia płuc. Za taki stan rzeczy winne są między innymi bakterie bytujące w klimatyzacji. Dlatego tak ważnym elementem jest wzbogacanie powietrza którym oddychamy w jony ujemne. 

 • PAKIET: Jonizator powietrza IONEX + szczoteczka IONEX

  754,00 

  Pakiet zawierający produktowany w Europie wysokiej klasy jonizator powietrza IONEX wraz z szczoteczką do zębów doskonałą do usuwania osadu na zębach bez użycia pasty z fluorem.

  Uwaga: standardowo wysyłamy jonizator w kolorze czarnym, kolor biały po uprzednim potwierdzeniu.

  Szczoteczki dostępne są w kolorze: niebieski i zielonym.

 • Promocja!

  Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX

  695,00  655,00 

  Wysokiej klasy, nowoczesny i elegancki jonizator powietrza produkcji europejskiej, który dzięki zastosowaniu opatentowanej technologi bezgłośnie produkuje dużą ilość jonów ujemnych bez emisji ozonu. Niewątpliwą zaletą jest estetyczny wygląd, niewielkie rozmiary i bezgłośne działanie. Estetyką pasuje do każdego wnętrza.

  Uwaga: do Nowego Roku czas oczekiwania na jonizator IONEX może się zwiększyć do 3-4 dni.

   

 • Ozonator programowalny z jonizatorem Generator ozonu JQ-882

  399,00 

  JQ-882 to wydajny ozonator powietrza i wody z programatorem czasu pracy.

 • Ozonator z programatorem Generator ozonu N202C

  349,00 

  N202C to wydajny ozonator powietrza i wody z programatorem pracy czasowej.

 • Ozonator z wbudowanym jonizatorem Generator ozonu ZY-H103

  239,00 

  Generator z funkcją jonizacji ZY-H103 pozwala na kompleksowe oczyszczanie powietrza za pomocą dwóch niezależnie pracujących modułów: generatora ozonu oraz modułu jonizatora.

 • Promocja!

  Najwyższej klasy pokojowy jonizator powietrza IONEX (pakiet 2 szt.)

  1.390,00  1.199,00 

  Nowoczesny jonizator powietrza produkcji słoweńskiej, który dzięki estetycznemu wyglądowi i niewielkim rozmiarom pasuje do każdego wnętrza. Jego małe wymiary pozwalają na bezproblemowe przenoszenie co jest ważne dla osób cierpiących na astmę i choroby alergiczne

  Cena jednostkowa w pakiecie to 615 zł! Kupuj w pakiecie-zyskaj dla bliskich.

   

 • AVTON – Jonizator Powietrza do samochodów osobowych i ciężarowych

  655,00 

  Nowoczesny samochodowy jonizator powietrza produkcji słoweńskiej. Pracując czyści powietrze wewnątrz, chroni kierowcę i pasażerów od spalin, oparów i chorób zakaźnych.

   

 • Jonizator powietrza na USB

  45,00 

  Komputerowy jonizator powietrza na USB:
  Oczyszczacz emituje jony ujemne, które eliminują część niekorzystnego wpływ promieni wydzielanych przez monitory. Celem jonizatora USB jest usunięcie zapachu i kurzu oraz sterylizacja do czystego powietrza. 
  Jeśli szukasz jonizatora o znacznie większej emisji jonów i większej efektywnosci skieruj uwagę na  IonexJonizator szczotkowy

  Jonizator powietrza na USB

   

   

 • Samochodowy ozonator powietrza

  Samochodowy ozonator powietrza

  39,00 

  Samochodowy ozonator powietrza powoduje sterylizację powietrza wewnątrz samochodu przez jego utlenianie, bez zanieczyszczenia wtórnego, sprawia, że ludzie czują się podobnie jak w lesie po deszczu.
  Używając samochodowego
  SY88 oczyszczacza powietrza z jonizacją- ozonowaniem  w sposób skuteczny i szybki uwalniamy jego wnętrze od wszelkich zanieczyszczeń bez środków chemicznych.
  Zobacz jak urządzenie jest proste w użyciu:
  Samochodowy ozonator powietrza