jonizator powietrza

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

 • Promocja!

  Miernik pH, ORP i temperatury

  585,00  545,00 

  Wygodny przyrząd pomiarowy testujący jakość wody, szczególnie polecany dla monterów i serwisantów dokonujących pomiarów jakości wody. Znajduje także zastosowanie przy jonizatorach wody, w laboratoriach fotograficznych czy szkolnych pracowniach chemicznych.  

   

   

   

   

 • Promocja!

  Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX

  699,00  665,00 

  Wysokiej klasy, nowoczesny i elegancki jonizator powietrza produkcji europejskiej, który dzięki zastosowaniu opatentowanej technologi bezgłośnie produkuje dużą ilość jonów ujemnych bez emisji ozonu. Niewątpliwą zaletą jest estetyczny wygląd, niewielkie rozmiary i bezgłośne działanie. Estetyką pasuje do każdego wnętrza.

   

   

 • Promocja!

  Najwyższej klasy pokojowy jonizator powietrza IONEX (pakiet 2 szt.)

  1.390,00  1.249,00 

  Nowoczesny jonizator powietrza produkcji słoweńskiej, który dzięki estetycznemu wyglądowi i niewielkim rozmiarom pasuje do każdego wnętrza. Jego małe wymiary pozwalają na bezproblemowe przenoszenie co jest ważne dla osób cierpiących na astmę i choroby alergiczne

  Cena jednostkowa w pakiecie to 615 zł! Kupuj w pakiecie-zyskaj dla bliskich.

   

 • Promocja!

  AVTON – Jonizator Powietrza do samochodów osobowych i ciężarowych

  655,00  590,00 

  Nowoczesny samochodowy jonizator powietrza produkcji słoweńskiej. Pracując czyści powietrze wewnątrz, chroni kierowcę i pasażerów od spalin, oparów i chorób zakaźnych.

   

 • Jonizator powietrza na USB

  45,00 

  Komputerowy jonizator powietrza na USB:
  Oczyszczacz konsekwentnie wypuszcza zdrowe jony ujemne eliminując niekorzystny wpływ promieni wydzielanych przez monitory. Celem jonizatora USB jest usunięcie zapachu i kurzu oraz sterylizacja do czystego powietrza. 

  GH2168 z pc

   

   

 • Samochodowy ozonator powietrza

  39,00 

  Samochodowy ozonator powietrza powoduje sterylizację powietrza wewnątrz samochodu przez jego utlenianie, bez zanieczyszczenia wtórnego, sprawia, że ludzie czują się podobnie jak w lesie po deszczu.
  Używając samochodowego
  SY88 oczyszczacza powietrza z jonizacją- ozonowaniem  w sposób skuteczny i szybki uwalniamy jego wnętrze od wszelkich zanieczyszczeń bez środków chemicznych.
  Zobacz jak urządzenie jest proste w użyciu:
  SY88(4)

 • Promocja!

  Ozonator z jonizacją i aromaterapią GL-2100

  195,00  149,00 

  Ozonator z funkcjami jonizatora oraz aromaterapii:
  -jonizator 7.000 000jonów
  -ozonator 200mg
  -plus aromaterapia po dodaniu do filtra olejku aromaterapeutycznego.

  Najnowszy model wielofunkcyjnego oczyszczacza powietrza GL-2100. Urządzenie to może pracować w trzech trybach. W pierwszym pracuje jako wydajny jonizator (wydajność 7mln jonów na cm3). Po dodaniu do łatwo dostępnego filtra pod spodem urządzenia kilku kropel olejku aromaterapeutycznego urządzenie pracujące w trybie jonizatora nadal jonizuje powietrze, ale dodatkowo pracuje jako urządzenie do aromaterapii. Ostatnia najbardziej zaawansowana funkcja to połączenie jonizacji z wysokowydajnym ozonowaniem powietrza (200mg ozonu na godzinę).